Program konference

Program konference

V záložce Videozáznam jsou připravena videa jednotlivých bloků konference.

 

09:00       Registrace
09:30       Zahájení konference a úvodní slovo

10:15
Blok I.     Nový portál občana

               Roman Vrba, Ministerstvo vnitra
               Ondřej Felix, Ministerstvo vnitra - Portál občana a úplné elektronické podání
               Jiří Károly, Ministerstvo práce a sociálních věcí
               Alan Ilczyszyn, NAKIT

10:45   
Blok II.    Elektronická identita

                 Petr Pavlinec, Krajský úřad kraje Vysočina - Elektronická identita v Kraji Vysočina
                Tomáš Kejzlar, magistrát měta Děčín - Elektronická identita úředníka
                Michal Pešek, Správa základních registrů 

                Petr Kuchař, Ministerstvo vnitra
                Petr Mazur, NAKIT

11:15   
Blok III.    Budoucnost ICT veřejné správy
                
Petr Kuchař, Ministerstvo vnitra
                 Alan Ilczyszyn, NAKIT - Komunikační prostředí veřejné správy
                 Miroslav Tůma, Ministerstvo vnitra - eGovernment Cloud
                 Josef Donát, Rowan Legal - Kyberbezpečnost

12:05        Oběd

13:00
Blok IV.   Zahraniční zkušenosti/Best practices
               Ole Frijs-Madsen, velvyslanec Dánského království v ČR
               Sten Schwede, mimořádný a zplnomocněný velvyslanec Estonské republiky v ČR
               Angus Stewart, Velvyslanectví Spojeného království Velké Británie a Severního Irska v ČR

  

13:50
Blok V.    eSlužby

               Robert Baxa, Iva Merhautová, Ministerstvo práce a sociálních věcí - eNeschopenka
               Renata Golasíková, SÚKL - eRecept
               David Šetina, Ministerstvo zemědělství - LPIS
               Petr Mlejnský, NAKIT - Anonymizace
               Josef Vlk, Ministerstvo pro místní rozvoj - Využití aplikací obscepro.cz/risy.cz

15:05
Blok VI.    eFakturace vč. Workflow
               
David Bauer, Ministerstvo financí
                Robert Piffl, Ministerstvo vnitra
                Miloslav Marčan, Ministerstvo průmyslu a obchodu
                Norbert Szabó, Plzeňský kraj
                Vlastimil Fidler, Ministerstvo pro místní rozvoj - Elektronizace veřejných zakázek

15:45
Blok VII.   GDPR
                Petr Mlsna, Ministerstvo vnitra
                Kateřina Černá, Krajský úřad Středočeského kraje
                Michal Kopecký, Úřad městské části Praha 2 - GDPR - příklad z praxe
                Alex Špidla, NAKIT
                Veronika Křížová, Advokátní kancelář Kříž a partneři

 

16:35        Závěr konference, číše vína